کتاب آستریکس در سرزمین گل

اثر رنه گوسینی از انتشارات سامر - مترجم: فریبرز افروزی-صد کتاب قرن لوموند

آستریکس گالیل اولین جلد سری کمیک استریکس است که توسط رنه گسینی (داستان) و آلبرت اودرزو (تصاویر) منتشر شده است. این داستان ابتدا به عنوان یک سریال در مجله Pilote منتشر شد، یک مجله کمیک فرانکو بلژیکی توسط Goscinny و چند هنرمند دیگر کمیک است. سال 50BC است و تمام گالیم اشغال شده است. فقط یک روستای کوچک از گول های ناخوشایند هنوز در برابر مهاجمین قرار دارد. اما آستریکس، اوبلیکس و دوستانشان چقدر طول می کشد تا لژیونهای قدرتمند رومی جولیوس سزار مقاومت کنند؟ همه چیز ممکن است، با حیله گری کوچک به همراه معجون سحر و جادو Getafixs druid!


خرید کتاب آستریکس در سرزمین گل
جستجوی کتاب آستریکس در سرزمین گل در گودریدز

معرفی کتاب آستریکس در سرزمین گل از نگاه کاربران
برای Tutatis!

مشاهده لینک اصلی
فقط خواندن و خنده در مورد آنتی ویروس. اوبلیکس پس از مبارزه با رومیان @ نمیتوانستیم آنها را به اطراف بکشیم و دوباره شروع کنیم؟ @ Comic names Fulliautomatix - سلاح برای همه خانواده، Cacofonix - Bard، Crismus Bonus - Centurion. چگونه برای انتخاب یک جاسوسی روم داوطلب - با صندلی های موسیقی البته و به طور طبیعی بهترین راه برای خارج شدن از مشارکت داوطلبانه، لاتین است.

مشاهده لینک اصلی
کلاسیک مطلق

مشاهده لینک اصلی
بررسی رومانیایی: برای هنوز استقبال little're بسیار فیلم های من ماجراهای آستریکس و اوبلیکس E ™، întà ¢ mplarea است که تنها چند ماه در حال حاضر که ¢ ¢ ND که این حجم ترجمه شد من هنر انتشارات به دست که فیلم داشته سری کتاب کمیک بر اساس. (پاسخ) întà ¢ E ™ lnirea با آستریکس و اوبلیکس لذت بخش ™ E بود می توانم بگویم که من adaptările باند desenată E ™ فیلم به عنوان amuzante.ÃŽntà ¢ E ™ mplările جالب و مبتکرانه ™ E بودند و به من آنها PUE ارسال کرده اید\u003e را بر nostalgie.Contextul کاملا ساده در سال 50 ® است. ساعت. Toată ocupată گل است توسط رومیان، به جز ¢ هنگامی که یک روستا که مقاومت در برابر لطف فتح به پو\u003e produsă کاهن سهام سحر و جادو Getafix که مردم را îi 10 برابر قوی تر. در این حجم در میان چیزهای دیگر چگونه راز رومیان află پشت قدرت خود را supraomeneÈ ™ به galilor.Recomand این کتاب را به تمام کسانی که نیاز به یک pauză اجازه facă از خواندن جدی ارائه، کتاب بسیار اتحادیه اروپا scurtă E ™ است من ™ بررسی oară.English : من خیلی فیلم با آستریکس و اوبلیکس لذت می برد از آنجایی که من یک کودک بود، اما تنها ماه بو چند پیش هنگامی که این حجم ترجمه رومانیایی بود که فیلم هایی که من در series.My کتاب کمیک بر اساس آموخته (دوباره) آستریکس و اوبلیکس برخورد با خیلی خوب بود و می توانم بگویم که کمیک و فیلم فقط به عنوان funny.The حوادث تهویه مطبوع بود که حجم ارائه شده در این جالب و مبتکرانه بودند و به من یک زمینه nostalgia.The کمی داد کاملا در 50 ساده است سال قبل از میلاد سراسر گل است توسط رومی ها به اشغال، به جز روستای مقاوم در برابر که فتح با توجه به معجون جادویی تهیه شده توسط Getafix کاهن که مردم را قوی تر از ده بار. در این کتاب، در میان دیگران، ما یاد بگیرند که چگونه رومیان پیدا کردن راز پشت قدرت مافوق بشری از Gauls.I توصیه این حجم را به تمام کسانی که نیاز به یک استراحت از خوانش جدی، کتاب کوتاه و بسیار آسان است.

مشاهده لینک اصلی
لذت بردن از ماجراهای آستریکس در افریقایی پر زرق و برق! کاملا واضح است که این شجاعانه، سخت افزارهای کوچک galli برای اولین بار در کتاب 50 سال پیش منتشر شد و اکنون دوباره در آفریقاییان منتشر شده است. سالها پیش ماجراهای آستریکس در آفریقا سالها پیش بود؛ در حال حاضر وظیفه PROTEA های انجام شده برای داستان stel.Die به ترجمه سری کامل و در دسترس است که قطعا به طرفداران آستریکس شناخته شده است: رومیان، تحت هدایت ژولیوس سزار در سراسر Gallia به «موضوع، دریافت یک شهر کوچک خسته که در برابر سلطه خود مقاومت می کنند. آنها شروع به دیدن چیزی است که غیر معمول در مورد قدرت فوق العاده ای Gallia به «تومان وجود دارد و یک جاسوس سوء ظن را تایید کرد: druïde Gallia به« تومان است دم towerdoepa آنچه آنها را خیلی قوی. سپس انگور را بردارید اگر قطر © راز تنها در دست رومیان، ژولیوس سزار باید دیگر خواب مسالمت آمیز ... اما Gallia به «RS انجام همه چیز را در قدرت خود را برای مخفی نگه داشتن خود، و ترکیبی از مراقبت قدرت و ظرافت برای سرگرمی و در حال اجرا در اولین از بسیاری از جشنواره (قطعا هیچ تعجب!) دو جنبه ترجمه عبارتند از: نامزدهای هوشمند و ناقص، و ایجاد اصل آفریکانس wordplay. در بعضی از نقاط، یک مترجم می خواهد و خواننده تصمیم گیری کرده است، در غیر این صورت، اما کار بزرگ یک موفقیت خشمگین است. من منتظر بقیه سری هستم! لذت فوق العاده ای برای ترجمه تازه و شوخطا به زبان انگلیسی از ماجراهای هر کدوم از جنگجویان گالیس مورد علاقه است. داستان شناخته شده (که برای اولین بار در سال 1961 در فرانسه اصلیش منتشر شد) نشان دهنده توانایی مترجمان در ایجاد زبانهای اصلی در زبان هدف و همچنین نامهای جادویی است. بقیه سری ها باید ترجمه و منتشر شده توسط Protea نیز باشد، و من، برای یکی، به سختی می توانید صبر کنید!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آستریکس در سرزمین گل


 کتاب قتل راجر آکروید
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب آوازهای کولی
 کتاب شیدایی لل. و. اشتاین
 کتاب محاکمه
 کتاب آیا این یک انسان است؟