کتاب ارباب حلقه ها (جلد اول)

اثر جی. آر. آر. تالکین از انتشارات روزنه - مترجم: رضا علیزاده-صد کتاب قرن لوموند

کتاب حاضر بخش نخست از مجموعه سه گانه «ارباب حلقه ها» ست. در این کتاب « فرودو بگینز » هابیت جوانی ست که به همراهی یارانی از اقوام دیگر سرزمینهای افسانه ای هابیتها؛ سفرش را برای نابودی حلقه شیطانی آغاز میکند


خرید کتاب ارباب حلقه ها (جلد اول)
جستجوی کتاب ارباب حلقه ها (جلد اول) در گودریدز

معرفی کتاب ارباب حلقه ها (جلد اول) از نگاه کاربران
من فکر می کنم که کسی که کلمه فانتزی را ذکر می کند اولین چیزی است که به نظر می رسد تولکر است. بنابراین من نمی دانم چه می توانم در مورد این کتاب بگویم. من فکر می کنم همه می دانند که این نویسنده برای ژانر و ادبیات چه معنایی دارد. حماسه ارباب حلقه ها ± reliquia. \"سه حلقه برای الف پادشاهان تحت cielo.Siete برای دریا ± سنگ معدن دورف در کاخ piedra.Nueve برای مورتال مردان محکوم به morir.Uno است جادوی سیاه ± و یا بر تخت oscuroen زمین موردور که در آن گسترش حلقه Sombras.Un به همه آنها حکومت کند. حلقه آنها را پیدا کنید، حلقه به همه آنها را و کراوات آنها را در tinieblasen سرزمین موردور که در آن Sombras \".این گسترش یاران حلقه آغاز گوهر باور نکردنی است (هر چند، برای من، با هابیت آغاز می شود). من خیلی سنگین نبودم من متوجه می شوم که در برخی از قسمت هایی که فکر می کنم: خب، اگر این کار را تمام کنیم، خیلی زیاد نیست. او به من نگاه کرد مثل آدامس به میز میز. برای کسانی که ادبیات خوب را دوست دارند، ضروری است که این مجموعه را در کتابخانه خود در یک مکان ممتاز قرار دهیم.

مشاهده لینک اصلی
â € œall که طلا نمی شکوفایی، نه همه کسانی که سرگردان از بین می روند، قدیمی است که قوی است نترسد، ریشه های عمیق توسط یخ رسیده نمی شود. از خاکستر آتش خواهد شد از خواب بیدار، نور از سایه ها بهار خواهد بود؛ تسمه ای که شکست خورده است باید باز شود؛ پادشاهی دوباره پادشاه خواهد شد\nاین جهان تعجب آور است که آقای Tolkien بیش از 60 سال پیش ایجاد کرده است و من را در معرض از دست دادن کلمات قرار می دهد تا فکر کند چیزی را ایجاد کرده است که در آن هیچ چیز به هیچ وجه محسوب نمی شود، اما در حال حاضر هنوز هم به هزاران و هزاران نویسندۀ الهام بخش برای شروع مجموعه های فانتزی حماسی خود را در یک جهان مانند این. J.R.R. Tolkien نوآورانه بود بدون آنکه متوجه آن شود. این فقط سرگرم کننده، سرگرم کننده، سرگرم کننده است. سرگرم کننده برای خواندن سرگرم کننده برای ایجاد تصویر در سر خود را که در آن تخیل اجرا می شود وحشی. من عاشق خواندن درباره فروید و آمپر؛ سام و چطور همه اینها شروع شد. من خواندن درباره بیلبو و خانواده ام را دوست داشتم. من دوست داشتم Pippin \u0026 amp؛ خوشحال \u0026 amp؛ گندالف \u0026 amp؛ آراگورن \u0026 amp؛ Legolas \u0026 amp؛ گیملی درباره One Ring \u0026 amp؛ چگونه آنها را به ماجراجویی که زندگی آنها را تغییر دهید. پروس یکی از نوشته های خیره کننده ای است که تا به حال شانس خواندن است. این یک کتاب خوب نوشته شده است و معنی آن این است که چرا پس از «هابیت» او آنقدر طول کشید که این را بنویسد. او می خواست این را تا آنجا که ممکن است کامل کند. و او این کار را انجام داد. من نمیتوانستم این را در بررسی خود ذکر کنم: «سه حلقه برای پادشاهان الف در زیر آسمان، هفت برای اربابان کوتوله در سالن های سنگشان، نه برای مردانی مورث محکوم به مرگ، یکی برای پروردگار تیره در تخت تیره خود را در سرزمین مولور که در آن سایه ها دروغ می گویند. یکی حلقه به آنها حکومت همه، یک حلقه برای پیدا کردن آنها، یک حلقه را به آنها همه و در تاریکی آنها را در Land of Mordor که در آن سایه دروغ است. â €

مشاهده لینک اصلی
4.5 از 5 ستاره بدیهی است، من این را دوست داشتم! به جز تام بمبادیل، یک طرفدار بزرگ آن قسمت نبود، و من خوشحالم که از فیلم خارج شده است. خوب، و شاید شورا کمی بیش از حد طولانی و تکراری است، اما این واقعا باعث نگرانی من شد. بقیه فوق العاده است! در واقع واقعا از آهنگ ها لذت بردم (من می دانم که بعضی از آنها از آنها نفرت دارند) - آنها به عنوان این شعر فانتزی زیبا، به فضای کلی اضافه شده است. نمیخواهم دروغ بگویم، از آنجا که من پیش از خواندن فیلمها را کاملا دیدم (و فیلمهایم را دوست دارم)، من نمیتوانم در ساختن شخصیتها در فیلم سهبعدی فیلم کمک کنم، که در واقع کتاب را برای من سرگرمتر کرد. همه چیز به خوبی شناخته شده است جذاب است، و تا آنجا که به کاراکترها \"سام\" و \"آراگورن\" فقط بهترین هستند. نمی تونم منتظر با سری باشم!

مشاهده لینک اصلی
همانطور که همه ما می دانیم، فیلم های پروردگار حلقه ها، به کارگردانی پیتر جکسون بی نظیر، به آسانی در بین بزرگترین پیروزی های هنری قرن بیست و یکم قرار دارند. چنین دستاوردهای باشکوه اغلب تقلید کننده ها را جذب می کند؛ داستان تخیلی طرفداران فراوان است، داستانهای عجیب و غریب چپ و راست رو به رو می شود و حادثه غیر قابل اجتناب است. اما شاید بخش قابل توجهی از آثار هنری که پس از LOTR طلب می شود، سری کتاب توسط یک J.R.R. Tolkien.When من برای اولین بار از آن شنیدم، من علاقه مند بودم. اقتباس کتاب یک فیلم؟ خب! اما چگونه هر نویسنده، با وجود مهارت، امیدوار است تا جادوی تقریبا الهی فیلمها را جذب کند؟ Tolkien خود را کاملا یک کار قرار داده است. یک نسخه از کتاب، می گوید، درخشان و یا یکی در پرواز بیش از لانه Cuckooâ € ™ ثانیه ممکن است بیشتر قابل انجام است. اما Tolkien یک پاسخ مشتاق دریافت کرد. در مورد کتاب هایم چیزهای خوب شنیدم و وقتی دیدم که منی پنج ستاره به من داد، من دیگر نمی توانستم مقاومت کنم. بنابراین سازگاری موفقیت آمیز بود؟ خوب، از دست ندهید بخشی از آن را بخرید. گرچه Tolkien امیدوار است که جسورانه ترین فیلم سینمایی را جکسون به تصویر بکشد، اما اثر Tolkien's dusts شده است. او با توصیف کره زمین میانه رو، با اندک اندیشه های تاریخی در اینجا و آنجا (بیشتر در مورد آن بعد)، و بیشتر یا کمتر از زمین خاورمیانه که همه ما می دانیم و از فیلم های جکسون خیلی دوست داشتیم، رفتار می کنیم. شخصیت های تلکینا نیز بسیار موفق هستند. او موفق به تحریک شخصیت های فوردو، گندالف و آراگورن می شود؛ بعضی از شخصیت های دیگر از بین رفته اند (لگولاس در مقایسه با اصل اورلاندو بلوم بسیار باشکوه است)، اما در مجموع، من فکر می کنم می توانیم او را یک کلاس گذرانی کنیم. مطمئنا، او نمیتواند جلوههای زیبای سخنرانی یان مک کلهن یا گرمای و جذابیت نقش شان استین را ضبط کند. اما پس از همه، Tolkien تنها انسان است. و ما نمیتوانیم او را نادیده بگیریم تا برای برخی از بزرگترین کارهای تمام دوران زندگی نکنیم. تلکین نیز مایه تاسف است. او اجازه می دهد تا خود را در دنیای اساطیری و تاریخی ثروتمند جذب کند که پیتر جکسون ایجاد کرده است. Tolkien حتی چند داستان خود را تشکیل می دهد، پر کردن جاهای کوچک و جنجالی که در ساختمان جکسون بزرگ باقی مانده است. بسیاری از این اقوام تاریخی به شکل آهنگ و شعر آمده اند. شخصا می توانم بدون بسیاری از آنها انجام دهم؛ اما Tolkien خوب است از قافیه ها، بنابراین شعر حداقل نیست دردناک است. چند خروج کنجکاو از طرح اصلی وجود دارد. به عنوان مثال، Tolkien برخی از مواد را از فیلم سوم می گیرد و آن را به اولین. به طور خاص، به جای Treebeard صرفه جویی Merry و Pippin از حمله به درختان، موجودی به نام تام Bombadil می کند. من تعجب می کنم که انگیزه ای برای این تغییر بود؛ اگر پلیس نقش خود را در برنامه نادیده می گیرد، چگونه می تواند از بین بردن Isengard (یکی از صحنه های معروف در این فیلم های نمادین) را از بین ببرد؟ سخت است که Tolkien را برای دستکاری کار کارشناسی ارشد ببخشید. اما شور و شوق خوبی برای فیلم هایی که نسل فعلی فیلم را تعریف کرده اند، به طور کامل جبران هر گونه نقص در سازگاری او ممکن است در مقایسه با originals.P.S. Ive شنیده Tolkien دارای سازگاری هابیت در آثار نیز هست!

مشاهده لینک اصلی
2016، هفتم خواندن: من خیلی خوشحالم. عاشق اینجام. من این افراد را دوست دارم من در دنیای دیگری هستم و نمی خواهم جای دیگری باشم. هر زمان که بخواهم بخوانم بهتر می شود. هرچه بیشتر کارهای دیگر را بخوانم بهتر می شود. من هیچ چیز دیگری را دوست نداشتم بیش از این زیبایی داستان. :-) به روز رسانی، ششم به عنوان خوانده شده 2015: Ive بسیاری از نویسندگان سال جاری خواند و تقریبا هر روز نوشته است، بنابراین من در حال رشد است. گفتم که باید بگویم چیزهای جدیدی در مورد این داستان پیدا کردم. من چند چیز را گرفتم، معلمان به نویسندگان می گویند که نباید کار کنند. Tolkien اغلب از کلمات ناگهانی، @ و @ به طور ناگهانی استفاده می کند. @ داستان به سرعت به Rivendell می رسد و تا زمانی که به Lorien برسد، ضربه نمی زند. یک خواننده مدرن به سرعت این قطعه را پیدا خواهد کرد و خوانندگان را تشویق خواهم کرد تا تا زمانی که ریوندل حداقل باشد. سه گانه برای وقت خود را پرداخت می کند. این مورد مورد علاقه من از همه Ive read.2014 است. این اولین بار است که من این را خوانده ام و به هر جزئیات توجه کرده ام. من هر منحنی چوب، هر شیب سبز، هر احساس باد و هر بوی در کوه موریا را احساس کرد. من در حال حاضر فیلم ها را دیده ام و آنها را فراموش کرده ام. آنها توسط این کتاب ها جایگزین می شوند. من همیشه فکر می کردم کتاب ها بعد از چند بار خوانده شدن خسته کننده می شوند. این بهترین خواندن از طریق Iâ € ™ ve تا به حال شده است. هنگامی که به حالت روحی مناسب می رسیم، نقطه ای می آید. شما نوعی نشستن و لذت بردن از پیاده روی طولانی، لذت بردن هر لحظه، حتی کسانی که شما خسته کننده در آخرین خواندن خود را. آنها حتی بخشی از سفر می شوند. هر کلمه ای که صحبت می شود برای شما ارزشمند است. من به نقطه ای رسیدم که در آن شروع به حس کردن این داستان کردم و آن را خواندم. این زمانی بود که من شروع به یافتن عمیق ترین لذت در آن کردم. این احساس یکی از شگفتی های دیگران است، تقریبا لذت بردن از رویایی، یک واقعیت جایگزین در تاریکی. شخصیت ها آنهایی بودند که ذهن من از خواندن ایجاد شده بود. Hobbits بسیار کوچکتر شد، صدای آنها بسیار نازک تر و بالاتر بود. آنها بسیار شیرین و موجودات کوچک دوست داشتنی بودند. گاندالف قبل از چشم من به عنوان کسی که به صورت یک سوار هارلی سخت متوسل می شود ظاهر شد، با این حال در احساسات و سرشار از عقل کنترل می شود. او همچنین ضعف مردان پیر را از بی قراری و غرور و ناتوانی یک زندگی طولانی تجربه تجربه کرد. آراگورن خیلی تمیزتر و دقیق تر برخورد کرد، Legolas بسیار روشن تر، Gimli بسیار پر انرژی و وحشی بود. Boromir کسی بود که در ناامیدی قرار داشت. واضح است که او آن را با افزایش احساس خود ارزش خود، آن را انعکاس، هر چند به نظر می رسید آن را یک افتخار خالی. حلقه این تاثیر را بر او داشت. برای اولین بار من ارتباط قربانی سام و فردو را به عهده گرفتم، همانطور که آنها به خدای خدایان بدون اطلاع از سرنوشت دوستانشان گاندالف رفتند. آنها کاملا به تنهایی بودند، تنها دانش که قلب را خجالت می کشد و در نفس نفس می کشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ارباب حلقه ها (جلد اول)


 کتاب آستریکس در سرزمین گل
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب آبروی از دست رفته کاترینا بلوم
 کتاب شیدایی لل. و. اشتاین
 کتاب ترز دکرو
 کتاب محاکمه