کتاب درنده ی باسکرویل

اثر آرتور کانن دویل از انتشارات نشر ثالث - مترجم: نرگس مساوات-صد کتاب قرن لوموند

صاحب مالکان ثروت سر چارلز باسکرویل در پارک حیاط او مرده است و در اطراف مورچه تلخ Dartmoor، در شهرستان Devon مرده است. مرگ او به نظر می رسد که توسط یک حمله قلبی ایجاد شده است، اما قربانیان بهترین دوست، دکتر مورتیمر، متقاعد شده اند که این اعتصاب ناشی از موجودی فوقالعاده است که از مور در شکل شگفت انگیز بزرگ با چشم های خیره کننده و فک به منظور محافظت از وارث باسکرویل، سر هنری، که از کانادا وارد کانادا می شود، از شرلوک هولمز می خواهد کمک کند، همچنین او را از لشکر بسکرویل که بر اساس آن یک اسب هیولا در حال غرق شدن و کشتن خانواده است مردان برای قرن ها، در انتقام برای سوء رفتارهای یک سر اوگو Baskerville، که در زمان الیور کرمول زندگی می کردند.


خرید کتاب درنده ی باسکرویل
جستجوی کتاب درنده ی باسکرویل در گودریدز

معرفی کتاب درنده ی باسکرویل از نگاه کاربران
وقتی کودک بودم شرلوک هولمز را خوردم همه چیز را در مورد او دوست داشت و همه داستانها را بخواند. یا من او را در طول سال ها رشد کرده ام و یا من به سادگی خواندن بیش از حد بسیاری از و بیش از حد بسیاری برای دیدن همان هیجان. با این حال، همیشه سرگرم کننده است که به قلمرو آشنا بروی و تماشا کنید که صحنه را تشریح کنید. وقتی کارهای عجیب و غریب مثل این را بخوانم، سعی میکنم به یاد بیاورم که همه چیزهایی که بعد از آن اتفاق افتاده است، در تصور این مرد، در شخص این شخص متولد شده است. زمانی که شرلوک هولمز برای حل مسئله اسب Baskerville به خزانه ها رسید، هیچ CSI وجود نداشت و در صورت وجود هر گونه جرم پزشکی در یک صحنه جرم انجام شد. این کار باعث می شود داستان کمی شگفت انگیز تر شود.

مشاهده لینک اصلی
من فقط این کتاب را به پایان رساندم، و به من قدردانی نوینی برای واژگان و ساختار سر آرتور کانن دویل داد. من کمی عصبی بودم در مورد تدریس آن به کلاس هفتم، به عنوان واژگان دشوار است، و داستان پیچیده بافته شده با هم، و می تواند برای خوانندگان جوان گیج کننده باشد. اما همانطور که همیشه دختران در عاشق واتسون بودند، و در توانایی شرلوک برای شلیک کردن این پازل شگفت زده شد.این داستان در لندن و حومه انگلیسی Dartmoor در اواخر 1800 تنظیم شده است. این نخستین ظهور شرلوک هولمز پس از آن است که دایل تصمیم گرفت از او از طریق صخره ای در یک رمان قبلی خلاص شود. مردم عمیق و خشمگین شدند تا قهرمان خود را از دست بدهند (هولمز) و دایل مجبور شد او را دوباره زنده کند. این داستان پیش از تاریخ داستان های هولمز، به عنوان دایل، نمی خواست او را از مردگان بیرون کند. این داستان در اطراف افسانه ای از اسب Baskervilles قرار دارد که به نظر می رسد در پشت آخرین قتل سر چارلز باسکرویل قرار دارد. این داستان از داستان های هولمز دیگر متفاوت است، چون هولمز برای بخش بزرگی از این داستان غایب است و واتسون از طریق مشاهدات و نامه هایش از Dartmoor به Holmes در لندن به ما می گوید. این دستگاه روایت پویایی جالبی را ایجاد می کند، زیرا خواننده در موقعیت هولمز قرار می گیرد و باید سعی در حل جرم داشته باشد. توصیف از محیط، به خصوص moor در Dartmoor زیبا در مشتی آن است. اگر شما به دنبال یک رمز و راز کلاسیک هستید، من شما را تشویق می کنم که برای این کار بروید.

مشاهده لینک اصلی
این قطعا رمز و راز شرلوک مورد علاقه من است. این همه چیز، شرلوک با رفتار ناپایدار وی است، واتسون برای تغییر، تعاملات خود، ترسناک و رمز و راز کمی اهمیت می دهد.

مشاهده لینک اصلی
در سفر من برای خواندن کل مجموعه به منظور، من این یکی را یافتم که هنوز بهترین است.

مشاهده لینک اصلی
این اولین داستان شرلوک هولمز است که من خواندن آن را داشتم، و یک رمز و راز عالی آن معلوم شد! معمولا، با این رمان های کارآگاهی قدیمی من دلم می خواهد حدس بزنم چه کسی جنایتکار است (کلیشه ای که لحظات باتلر است)، و گاهی اوقات لذت من را کاهش می دهد وقتی که نتیجه نهایی به پایان رسید، تایید سوء ظن های اولیه من است. بنابراین خیلی خوشحال شدم که در این کتاب مقصر نبودم که ابتدا مظنون شدم، هرچند چند نفر از مردم براکویریل را مظنون به قتل عام کردند. . . حامد، منطقه نفوذ، یکی از آنها به درستی شناخته شده بود، اما در مورد راه انتظار نیست. و یک توضیح انگیزانه برای شکارچی با ظاهر فوقالعاده که ترور بسکرویل املاک در Dartmoor است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درنده ی باسکرویل


 کتاب گتسبی بزرگ
 کتاب کسی برای دوشیزه بلندیش دسته گل ارکیده نفرستاد
 کتاب سکوت دریا
 کتاب بیابان تاتارها
 کتاب سلام بر غم
 کتاب در جست و جوی زمان از دست رفته