کتاب سکوت دریا

اثر ورکور از انتشارات ماهی - مترجم: ژرژ پطروسی-صد کتاب قرن لوموند

سکوت دریا شرح رویارویی پیرمردی فرانسوی و دختر برادرش با افسری آلمانی است که خانه و مزرعه‌ی وی را اشغال کرده است. این دو تصمیم می‌گیرند برای مبارزه با افسر اشغالگر آلمانی سکوت اختیار کرده و هیچ صحبتی با او نکنند. سکوت دریا را نخستین بار انتشارات زیرزمینی نیمه‌شب در فرانسه‌ی اشغالی (سال ۱۹۴۲) منتشر کرد و این کتاب، که ماندگارترین و مشهورترین اثر ورکور نیز به شمار می‌آید، بلافاصله بدل به نماد مقاومت فرانسویان در برابر اشغالگران نازی شد. این رمان سرشار از احساس و وقار و درد و امید است؛ ویژگی‌هایی که مردم فرانسه در دوران اشغال به دست حکومت آلمان نازی به آن‌ها متصف بودند. ژان پیر ملویل نیز در سال ۱۹۴۸ بر اساس سکوت دریا فیلمی ساخت که بر شهرت این کتاب افزود.


خرید کتاب سکوت دریا
جستجوی کتاب سکوت دریا در گودریدز

معرفی کتاب سکوت دریا از نگاه کاربران
فکر می کنم در این کتاب دشوار است که چیزهایی بگویم. اولا فکر می کنم لازم است که فرانسوی ها واقعا درک اشتیاق Vercors را داشته باشند. جزئیات © او نوشت این میهن که او را دوست دارد بسیار، که لطمه می زند، که او می بیند چشم نمیخوام متفاوت اجاره © بعد از این همه که او © مس در طول guerre.On از طریق چندین داستان و دیدگاه VA: اول خانواده باید خوشامدگویی به آلمانی ها، اردوگاه های کار اجباری، مقاومت، ماکی، خارجی و عشق او به فرانسه بود. هر روایت در طول جنگ نوشته شده بود، تحت مقاومت. این به بعد دیگری برای خواندن می دهد. Vercors را جزییات © کاملا توصیف این سکوت می خواستم توسط مردم فرانسه، تنها راه در جزییات © جنگ هدف، نتیجه © خواهر در دشمن است که تا در این مرحله وحشیانه است.

مشاهده لینک اصلی
یک مونولوگ که بر هنر، فرهنگ، جنگ و فرانسه بازتاب می یابد. این اتفاق در زمان جنگ جهانی دوم رخ می دهد و به بازدید یک افسر آلمانی در خانه یک خانواده فرانسوی می گوید. در طول اقامتشان، روستاییان به خاطر ترس از اینکه افسران برخی از کسانی که در برابر زندگی خود مراقب هستند، سکوت کردند. اما مرد جوان معلوم می شود یک آدم تحصیلکرده، باهوش، با £ Paixa عظیم توسط França و ساکنان آن. à ‰ یکی از معدود کتاب در زمان جنگ های بزرگ، که خواندن بدون اینکه به من سرنوشت شخصیت پشیمانی لذت می برد.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** من این را در ترجمه ژاپنی خوانده ام. این داستان کلاسیک یک خانواده فرانسوی است که یک افسر ارتش ارتش آلمان را اشغال کرده و در آنجا مستقر کرده است که بسیار پرورش یافته است و مانند یک عضو حزب نازی به نظر نمی رسد. در حالی که این آلمانی به شدت صحبت می کند - در مورد عشق او به ادبیات فرانسه، اشغال اولیه اش به عنوان آهنگساز و غیره، صاحب خانه هنگامی که نیاز دارد صحبت می کند و خواهرزاده جوانش هیچ حرفی نمی زند. اشغالگر آلمانی به نظر می رسد به طرز متوسط، اما صاحبان خانه سکوت بسیار غم انگیز و بی تدبیر است، و باعث می شود که ژست های همدردی آلمانی ها چیزی جز ریاکاری.

مشاهده لینک اصلی
رمان باشکوه توسط یک جنگنده مقاومت فرانسه، درخواست صدور مجدد توسط De Bezige BIJ به مناسبت گرامیداشت 70 سال از آزادی، می تواند در مورد چگونگی قدرتمند مقاومت غیر خشونت آمیز و ملایم در زمان ناامیدی باشد. غم انگیز و تند و تلخ.

مشاهده لینک اصلی
خوب، کوتاه، بدون تعجب. بسیار زیبا در بیانیه Sigfús Daà ± sonà ¢ â € ™ ثانیه، یک فضای خاص و متمایز در کتاب، اندازه گیری با.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سکوت دریا


 کتاب بر باد رفته
 کتاب 1984
 کتاب گتسبی بزرگ
 کتاب درجه صفر نوشتار
 کتاب آستریکس در سرزمین گل
 کتاب شازده کوچولو