کتاب مارتین ایدن

اثر جک لندن از انتشارات دنیای نو - مترجم: محمدتقی فرامرزی-صد کتاب قرن لوموند

مارتین ایدن، ترجمه: «محمدتقی فرامرزی»، نشر: «تهران، دنیای نو»، چاپ نخست سال ۱۳۸۷ هجری خورشیدی، چاپ دوم نامشخص، چاپ سوم سال ‬۱۳۸۹ هجری خورشیدی، چاپ چهارم سال ۱۳۹۲ هجری خورشیدی، در ۴۹۴ ص.، شابک: ‬978-964-172-003-4


خرید کتاب مارتین ایدن
جستجوی کتاب مارتین ایدن در گودریدز

معرفی کتاب مارتین ایدن از نگاه کاربران
من این کتاب را خیلی زود، این تابستان، در سن 26 سالگی خواندم و به توصیه های دوستانم پاسخ دادم. همیشه تصور می کردم که با توجه به تحولات این دوران، شور و شوق زیادی به دستم رسیده است. کتابهایی وجود دارند که میتوانند دیدگاه شما را نسبت به زندگی تغییر دهند وقتی که آنها را به عنوان یک نوجوان مطالعه میکنید، این یکی قطعا یکی از آنها است. خدا را شکر که من آن را خواندم، زیرا ممکن است در هنگام رعایت ترس از مارتین ادن، وقتی که او می میرد، احساس می کنید کمی از طریق رمان احساس افسردگی می کنید، اگر او فرصتی دیگر داشته باشد، همین کار را می کند.

مشاهده لینک اصلی
رمان مبارزه با زندگی یک انسان و ایجاد روح خودخواهانه با خراشیدن. جک لندن استاد واقعی است که به داستان های مربوط به جنگ می گوید. در این کتاب، انعکاس از زندگی خود را به وجود آمد، و یک کار بزرگ نشان داد. گنج برای خوانندگان که عاشق جامعه و فرد هستند.

مشاهده لینک اصلی
10/10

مشاهده لینک اصلی
Accidenti، بررسی منظم هستند تهوع بیشتر Della € ™ روغن کبد ماهی @ و آنچه در مورد مارتین ایدن؟ یک جنگجو، یک جنگنده که از باقی مانده از جامعه در جهان بورژوازی اولین با تحسین و پس از آن با نام disprezzo.Come sinsinua شخصیت وضوح نشان این است داستان یک نبرد را به تسخیر بهشت ​​terrestre.E خراب اول به شکستن را به یک درب باز می شود و یک جهان ناشناخته باز می شود تا قبل از چشم دهه بیست که بوی دریا و راه رفتن اردک وار راه رفتن به عنوان او بود به بادبان اقیانوس نیز ferma.Lincontro بر روی زمین با روت رنگ پریده و شکننده، کشف لذت از یادگیری و ظهور نوشتن تغییر dellurgenza زندگی مارتین Eden.Considerato یکی از کتاب های عصبانی ادبیات آمریکا، آن مرحله محکومیت شدید از جهان بورژوایی به عنوان یک عبارت بزرگ کذب و نفاق است. صنعتگران، بانکداران، سیاستمداران، هیچ چیز دیگری که استثمارگران که نمی دانند واقعا vivere.Ma قلم sintinge در سولفات ورود به اتاق های جهان چاپ و نشر: @ شغال و هارپیها @ روابط واقعی، واقعی است در میان آنها سوسیالیست زندانیان زندگی در لبه شهرستان. در مرکز از lindividualismo CA بورژوایی آن را در حدس و گمان و ظلم و ستم اقتصادی و lindividualismo فلسفی که مارتین ایدن چسبیده کشف نظریه هربرت اسپنسر به عنوان یک کلید برای توضیح کل هستی بیان شده است. و به این ترتیب مارتین خود را در دست خود را پیدا کردن یک سکه که سرنوشت او تصمیم خواهد گرفت: از یک سو موفقیت dallaltro شکست ...Chi شش، مارتین ایدن؟ کلیساها allimmagine در آینه که شب پشت در اتاق خود. او osservò طولانی و کنجکاوی. شما که هستید؟ شما چه هستید؟ جای شما چیست؟

مشاهده لینک اصلی
مارتین ادین (1909). جک لندن *** هرچند من رمانهای لندن را خوانده ام، همه به من گفته اند که باید این را نیز بخوانم. خوب، من این کار را انجام دادم این، ظاهرا، خاطرات بسیار خودآموزی است که در قالب رمان شکل گرفته است - یک رمان عاشقانه. این داستان در حال آمدن است که به سرعت در حال گذراندن شام از عدن است که به خانه یک مرد جوان که او از یک نزاع بر روی کشتی فرار کرده است، دعوت شده است. او کشف می کند که جهان دیگری از افراد (کلاس) وجود دارد که ناگهان می خواهد بخشی از آن باشد. او به ویژه خواهر دوست جوانش، که تمام ذهنیت و جذابیت را که هرگز فکر می کردم می تواند به یک زن متصل شود، جذب می شود. در هنگام شام، او از پیوستن به گفتگو به دلیل ترس از اشتباه در اخلاق خود مانع است. او تا به حال یک بار ظروف را ندیده بود و نمی دانست چگونه از آنها استفاده کند و کجا. این کتاب در حدود چهارصد صفحه با این موضوع ادامه می یابد و ادن به طور مداوم تلاش می کند تا خود را در برابر این طبقه جدید از مردم بهتر کند. گرچه از دیدگاه دانشگاهی جالب است، این رمان طعم و مزه من بیش از حد پودر است. اگر چه من مطمئن هستم که پذیرش آن در زمان انتشار، بسیار به سلیقه عمومی بود، امروزه خلق آن را در قلمرو کتابهای هوراسوی آلگر قرار می دهد. اگر این حقیقتا به صورت خودکار شناخته شود، لندن منجر به زندگی خشن و آماده - به طوری که شما احساس کردید که او در تلاش برای اثبات چیزی است. هرچند او قادر به پیش بینی پایانش بود و قهرمان او در سن هفتاد و پنج سالگی میمیرد - سن که لندن میمیرد. در این نسخه (كتابخانه آمریكا) از پانویسها به رمان وجود دارد، به طوری كه بتوان روابط را با زندگی واقعی ترسیم كرد. من معتقدم که خواندن بیوگرافی واقعی لندن قبل یا بعد از خواندن این رمان، مفید خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مارتین ایدن


 کتاب کسی برای دوشیزه بلندیش دسته گل ارکیده نفرستاد
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب جنگ دنیاها
 کتاب خشم و هیاهو
 کتاب ناطور دشت
 کتاب آنک نام گل