کتاب پی یتر لتونی

اثر ژرژ سیمنون از انتشارات موسسه فرهنگی هنری جهان کتاب - مترجم: عباس آگاهی-صد کتاب قرن لوموند

هر نژادی بوهای خودش را دارد که نژادهای دیگر از آن متنفرند. سربازرس مگره پنجره را باز کرده بود و پیوسته پیپ می‌کشید، ولی بوهای مبهم هم‌چنان ناراحتش می‌کرد.


خرید کتاب پی یتر لتونی
جستجوی کتاب پی یتر لتونی در گودریدز

معرفی کتاب پی یتر لتونی از نگاه کاربران
کوتاه: من واقعا از این کتاب لذت بردم! سیمنون می داند چگونه یک صحنه را با توصیف های زنده بسازد و، به عنوان مکمل ای که برای داستان های بین دو جنگ جهانی تعیین شده است، خوشحالم که به این قسمت ها غرق شوم. من گک می زنم که دیدگاه مایگرس به تشخیص این است که بر عنصر انسانی متمرکز شود و همه بازیکنان را در تنظیمات طبیعی خود ببینند. من همچنین بچه ها روحیه شاد، دیدگاه عاشقانه، سلیقه های اپیکورانه و تعهد فراوان به درخواست او را دوست دارم. چه کسی دوست ندارد در مورد کسی که چهار ساندویچ روسری و 5 لیوان آبجو را قبل از رفتن به یک شکار 48 ساعته برای مرد بد؟ من کاملا در این سری خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
رمان پلیس خوب، با شخصیت های سریع گام، گل آلود در یک مارپیچ خود مخرب، که به پایان می رسد ویران، به عنوان آن را مطابق ...

مشاهده لینک اصلی
ژرژ سیمنون نویسنده این است که من تا حد زیادی درک، با این حال، برعکس، من € ™ ثانیه بهترین را از طریق رمان های او شناخته شده است برای بازپرس پلیس مایگرت محدود نیست، شخصیت € ™ ثانیه ترین محبوبیت. از آنجا که من احساس این عدم به عنوان یک نقص در ارتباط من با این نویسنده، تصمیم گرفته اند تا بلافاصله اصلاح و شروع به خواندن تحقیقات بازپرس پلیس مایگرت، زیر سفارش € ™ ثانیه انتشار. متاسفانه، من اعتقاد دارم که قرائتهای قبلی من تا حدودی مجازات برخورد با نخستین بررسی این کمیسر برجسته است. درک می خواهید، بازپرس پلیس مایگرت در خود دارد و به خودی خود © © من دوست زیادی: آن را با چند حرکات و با کلمات حتی کمتر مشخص شده، اما بلافاصله به عنوان یک شخصیت با € ™ UNA روح قوی و خوب درک شده توسط خواننده به نظر می رسد . لوله، آن شی آیکون، بلافاصله باعث می شود ظاهر آن و به طور معمول به شرح که طول می کشد POA € ™ € ™ ثانیه تصویر که در حال حاضر همه در ذهن، حتی کسانی که هرگز کتاب را خوانده ام اشاره می شود: پرتره کامل از یک مرد قوی و عضلانی، کم حرف، اختصاص داده شده به کار، ظاهرا جدا اما در واقع توسط احساسات قوی، که فقط گاه به گاه به بیرون درز کرده اند. در این رابطه، من واقعا توصیف دوستی بین او و همکارش تورانس را دوست داشتم. نوشته سیمنون، علاوه بر این، باقی می ماند همیشه در سطح بسیار بالا و با کلمات خود را می توانید افراد و محیط های فوق العاده زنده را تعریف کنیم. چیزی که من در این کتاب باور نکردم، فروپاشی طرح بود. زرد هیچ قدردانی خاصی را نمی دهد و هویت این جنایتکار بین المللی خرده مقتضی، Pietr، کمتر مرموز از آنچه من دوست داشتم. من را دوست داشت را پیدا UNA € ™ توجه بیشتر به رمز و راز، پیچیدگی بیشتری â € \"اما من می ترسم که این یک معدن اشتباه بود: من انتظار نوعی از رمان پلیسی، در حالی که سیمنون عجله در حال حاضر به شرح دلا € ™ روح انسانی، انگیزه های احساسی است که می تواند یک مرد را به انجام همه او می تواند به کسانی که تحسین لطفا. در این رمان شبیه عناوینی است که اغلب خوانده ام (اتاق آبی، باربری)؛ با این حال، در واقع آن را به رنگ زرد، من وضوح به طوری ناگهانی از رمز و راز و یک نتیجه گیری که با وجود اتفاقاتی که آن را توصیف، شما می توانید یک ™ POA € پاداوجی تعریف انتظار نیست. حالا هر چند که من قاب بهترین نوع تحقیق که در آن نسبت داده تحقیقات بازپرس پلیس مایگرت، من فکر می کنم riuscirò به درک بیشتر حجم بعدی.

مشاهده لینک اصلی
نخستین ماجرا من شک دارم که تا به حال فیلم برداری شده، به عنوان آن کمی بیش از حد آهسته و محتاط (درست مثل خود مایگر در این حجم)، اما هنوز خواندن خوب است. ما یاد می گیریم که Maigret نمی داند که چگونه رانندگی می کند، زیرا او به اندازه کافی پول نمی دهد تا بتواند ماشین را تامین کند - که در آن روزها در اروپا به اندازه کافی رایج است. او همیشه یک مرد وسیع، گوشتخوار و ساکت بود، بیشتر عضله ای از چربی بود، که گرما از آتش زغال سنگ، زمانی که هر کس دیگری عرق می کرد، تمایل داشت. حضور او تغییر ناپذیری بیش از سوالات و یا اتهامات به دست آورد. همانند بسیاری از نویسندگان سری، اولین قسمت مجموعه پارامترهایی را که بعدها نادیده گرفته می شوند: خانم ماگرت اینجا از الزز است، در حالی که بعدها به او گفته می شود بلژیکی است. در جریان این عملیات، مایگرا یک افسر را که در کتاب های بعد به زندگی بازگشته است، از دست می دهد. اما هی، داستان آن؛ میگرت یک روز در 30 سال سن ندارد، اما پیتر ویمسی یا نرو وولف یا حتی هرکول پوآرو (بجز خانم مارپل) چنین نیست. من باید بگویم من خودم را سرگرم مقایسه این رمان با Maigrets Revolver، هر چند ژول ما در خانه Majestic، در چمن خانه خود و در صلاحیت خود، بیشتر در خانه است. یک مهمان توهین ها را مانند آب از اردک ها رول می دهد، به طوری که سر و صدای آن را از بین می برد. با این حال، چند چیز وجود دارد: نویسنده اولین قتل هتل به تخیل خوانندگان (نمایش اسپویلر) منتهی شده است (هر چند که من فکر می کنم آن را مورتیمر بود؟ (پنهان کردن اسپویلر)] به علاوه فرمانده قدیمی فرانسوی خسته از (مشاهده اسپویلر) [دوقلو بد (پنهان کردن اسپویلر)]، هر چند در این مورد است که، آن است که تا خواننده تصمیم بگیرد. در مورد نژادپرستی خفیف، بعضی از یهودیان ضد یهودی و بعضی دیگر به طور کلی، به عنوان گفته شده است که صدای روایت شده است که هر نژاد دارای بوی خود است که نژادهای دیگر از آن غفلت می کنند. چقدر استانی از شما. یکی از امیدوارم زمانی که شما تبدیل به یک globetrotter بیش از ساخت این نوع از سخنان. من از آن لذت می برد، اما آن را کمی کمی طولانی تر به عنوان خوانده شده از چند ساعت معمول است. انتهای کمی بکشید، اما برای طرفداران واقعی که مایل به داشتن پس زمینه در محل آن هنوز خواندن عالی است. معمولا وقتی یک فیلم ماجرا تماشا میکنم یا یکی از رمانها را می خوانم، قهوه سیاه، قوی و شیرین را می خواهم، ترجیحا در یک کاسه قهوه ای خدمت کنم. امروز، من برای یک صفحه از هر آنچه مادام Maigret در آن کاسه پخت شده بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پی یتر لتونی


 کتاب زنگ ها برای که به صدا درمی آید
 کتاب سکوت دریا
 کتاب بیگانه
 کتاب بیگانه
 کتاب آنک نام گل
 کتاب انتخاب سوفی